Svadobné etikety na fľaše

Celá táto séria svadobných fliaš nevznikla naraz. Čo teda obvykle série zvyknú. Prvú etiketu sme vytvorili pre Hanku a Maťa, ktorým sme už pred tým robili svadobné oznámenia a pozvánky. Na svadbe budú okrem iného rozdávať hroznovicu s jablkom a pre túto výslužku chceli navrhnúť jednoduchú minimalistickú etiketu. A tak vznikla prvá fľaša zo série „Svadobná hroznovica s jablkom“

prva seria

Etiketou sme sa pochválili na mojasvadba.sk, kde expresne rýchlo zaujali Martinku a Miška, ktorí chceli rovnaké etikety. Ich výslužky bude tvoriť čerešňovica a marhuľovica a tak sme sa rýchlo pustili do rozširovania série o tieto etikety.

tretia seria

Takmer v rovnaký čas ako Martinka a Miško sa nám ozvali aj Helka s Miňom, že či náhodou nebude aj jablkovica, slivovica a hruškovica. No veď prečo nie? 🙂 A tak sa naša séria rozšírila na šesť kusov.

druha seria

Etikety sú tlačené na samolepiacu priehľadnú fóliu. Etikety sú vyrábané technológiou, ktorá zabezpečí viditeľnosť motívu na akomkoľvek farebnom podklade, takže sa o viditeľnosť nemusíte báť ani pri zelenom skle, či skle inej farby.

Ak máte aj vy záujem o takéto etikety, tak vedzte, že sú maximálne prispôsobiteľné. Vieme vám zmeniť farbu podľa vášho želania a tiež použiť také texty aké chcete. Dátum, meno, motto,… čokoľvek.

Ak rozdávate nápoj, ktorý tu nie je spomenutý, radi pre vás túto sériu bezplatne rozšírime o ďalšie druhy.

Máte záujem? Ozvite sa nám na mail, facebook, telefón, či profil na mojasvadba.sk a my vám radi vysvetlíme všetko, čo vás zaujíma, či pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

 

Chcete navrhnúť vlastné etikety, či hľadáte inú grafiku (napr. oznámenia, pozvánky,..)? Pozrite si našu ponuku, alebo nás rovno kontaktujte. Radi vám pripravíme čokoľvek, čo si budete priať.