Svadobná grafika

Svadobná grafika

svadobne oznamenie

Svadba je udalosť unikátna a k výberu výzdoby a dekorácií pristupujete rovnako, ako k výberu šiat. Chcete zaujať, páčiť sa a odlíšiť sa. Nevyberáte si rovnaké šaty, aké mali vaše kamarátky a známe.

Túto filozofiu aplikujeme aj my pri tvorbe oznámení a doplnkovej svadobnej grafiky.

Neponúkneme vám katalóg svadobných setov, z ktorého si pred vami vyberali už desiatky iných párov. Radšej si vypočujeme vašu predstavu, pozrieme vašu výzdobu a špeciálne pre vás pripravíme celý set, ktorý sa vám bude páčiť a bude ladiť s celou svadobnou témou.

Štandardný obsah setu

  • Svadobné oznámenie (tlačená aj digitálna podoba)
  • Pozvánka k svadobnému stolu (s návratkou / bez návratky)
  • Obálky na svadobné oznámenie
  • Zasadací poriadok
  • Číslovanie stolov a menovky hostí
  • Svadobné menu
  • Etikety na fľaše
  • Pamätné visačky / etikety k darčekom pre hostí

Set nemusí obsahovať všetky položky. Vy sami si vyberiete, čo v ňom mať chcete a čo nie. Ak máte navyše požiadavku, ktorá tu nie je spomenutá, radi ju pre vás pridáme.

pozvanky na svadbu
svadobne oznamenie

Svadobné oznámenie a pozvánka

Klasické, elegantné, ozdobné, vintage, moderné, minimalistické, s fotografiou, alebo bez?
Otváracie, skladacie, kartičkové?

Nech si už vyberiete čokoľvek, vždy vám ho navrhneme tak, aby sme mohli byť spolu na výsledok hrdí.

Na základe spoločných konzultácií spolu vyberieme vhodný formát, navrhneme grafiku, či odporúčime vhodný papier. Po schválení vytlačíme a doručíme. Na základe tejto grafiky vám pripravíme v jednotnom štýle ďalšie veci, o ktoré budete mať záujem.

Menovky, číslovanie a zasadací poriadok

Táto časť setu sa vyrába v ďalšej fáze, keď nám doručíte zoznam hostí a ich umiestnenie v sále.

Vieme, že zoznam hostí sa môže meniť aj na poslednú chvíľu, kedy už nie je možná dotlač a preto vám pribalíme aj niekoľko prázdnych kartičiek, na ktoré budete môcť mená dopísať aj sami.

Formát zasadacieho poriadku nie je fixný a môže mať akúkoľvek formu. Či si vyberiete klasickú tabuľu, kruhy, alebo čokoľvek iné, radi vám to pripravíme.

Svadobné menu

Obvykle vyrábame v rovnakej fáze ako menovky a zasadací poriadok, teda vtedy, keď už máte jasné, čo podávate.

Formát určený pre umiestnenie na stoloch vytvárame po vzájomnej dohode. Môžete si vybrať zvitky, kartičky, alebo podľa vašich predstáv skladaný papier.

V prípade ponúkania stravy formou švédskych stolov vieme vytvoriť mini stojančeky s názvom jedla, ktoré sa umiestňujú priamo do bufetu. Tie sú laminované a neublíži im tak ani teplo, ani vlhkosť.

Etikety a visačky

Pripravíme vám elegantnú potlač na fľaše, fľaštičky a nádobky, ktoré venujete ako pamiatku na váš veľký deň hosťom, alebo komukoľvek, kto sa na vašej svadbe nemohol zúčastniť.

Obvykle ide o fľaše, ktoré sa dávajú ako výslužka, alebo o predmety, ktoré sa rozdávajú počas redového tanca.

Ak chcete vytvoriť potlač alebo visačku na iné predmety, stačí sa informovať a my vám radi ponúkneme možnosti realizácie.

Čas dodania

Výrobu setov obvykle delíme na dve etapy:

1. Výroba oznámenia a pozvánok, ktoré potrebujete vo väčšom časovom predstihu pred svadbou
2. Výroba ostatných vecí, ktorých špecifikácie (napr. zoznam hostí) poznáte až neskôr

Časy dodania jednotlivých položiek si vzájomne dohodneme pri zadávaní objednávky. Prijímame len toľko objednávok, aby sme dokázali 100%-tne garantovať, že budete mať všetky objednané veci doručené včas, najlepšie aj v dostatočnom predstihu.

Cenník

Ceny setov, jednotlivých položiek, či množstevné zľavy závisia od konkrétnej objednávky – hlavne podľa druhu a počtu objednaných položiek. Konkrétnu cenu vám vyčíslime podľa vašich požiadaviek – po vytvorení nezáväznej objednávky.

Opýtajte sa

Kontaktujte nás rýchlo a jednoducho cez tento formulár. Uistite sa, že váš email je správne zadaný, pretože na neho vám odpovieme