Etikety na svadobné výslužky

 

 

Personalizované samolepiace etikety na svadobné výslužky. S novým spôsobom nanášania nepriehľadnej farby na priehľadnú fóliu ukazujete na fľaši len to, čo má byť videné. Vďaka tejto technike potlače už nemusíte rozmýšľať nad tým, či bude vo fľaši červené víno, či priehľadná slivovica. Texty a motívy etikiet budú 100% viditeľné na povrchu akejkoľvek farby

 

etikety-vino

 

Na etiketu vám radi vytlačíme akýkoľvek motív alebo texty. Či sú to mená, informácie o svadbe, alebo váš obľúbený citát, každý text bude perfektne čitateľný, nech sa rozhodnete pre akúkoľvek farbu.

Určite sa nemusíte báť siahnúť ani po bielej.

 

1a

 

Etiketu vám potlačíme akýmkoľvek motívom. Ak si vyberiete z už hotových návrhov, radi vám prispôsobíme farbu napríklad podľa výzdoby svadobnej sály, či ostatnej svadobnej grafiky. Tak isto nie je žiadny problém pridať aj dlhšie texty.

Štandardne má etiketa rozmer 7 x 10 cm a hodí sa na 0,5l až 1-litrové fľaše. Ak máte fľašu iného objemu, iného rozmeru, alebo atypického tvaru, nie je žiadny problém navrhnúť novú presne podľa vašich potrieb.

 

Potrebujete cenovú ponuku na mieru?

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Keďže cena etikiet sa odvíja od objednaného počtu, napíšte nám do správy aspoň orientačný počet, o ktorý máte záujem 🙂