Maľovaný svadobný set

Jarné a letné svadby bývajú väčšinou plné kvetov. A to sa netýka len výzdoby, ale aj oznámení. A celkovo celej svadobnej grafiky.

Tento set sme pripravovali na jednú takú svadbu…

Základnou požiadavkou bolo vytvoriť veniec z ruží, ľalie a malých modrých kvietkov a pridať maľované srdiečko. A takto to dopadlo.

V rámci tvorby setu si pár želal aj kartičky s pozvánkou, potlač obálok, menoviek a etiketu na svadobné výslužky.

Navrhli sme 6 rôznych potlačí a nechali si nevestu a ženícha vybrať tú, ktorá im najviac sadne.

Z návrhov si vybrali jeden, ktorý bol použitý na potlač obálok, kartičiek s pozvánkou a tesne pred svadbou sa použije aj na potlač menoviek.

Takto vyzerajú kartičky. Zatiaľ, čo na svadobné oznámenie bol použitý biely papier s jemným perleťovým leskom, na kartičky si snúbenci vybrali biely perforovaný papier. A takto vyzerá maľovaný motív (ktorý si vybrali) v kombinácii s papierom

A celý set sme zakončili etiketou. Tá je na báze samolepiacej priehľadnej fólie, na ktorú je nanesená nepriehľadná farba a tak na fľaši vidieť len texty a motívy. Táto technika zabezpečí, že akákoľvek farba je na akomkoľvek podklade perfektne viditeľná.

Máte aj vy záujem o maľované, alebo iné oznámenia na mieru?

Kontaktujte nás rýchlo a jednoducho cez tento formulár. Uistite sa, že váš email je správne zadaný, pretože na neho vám odpovieme